HİZMETLERİMİZ

-- --

Tetik Püskürtücü

Tetik Püskürtücü, Tetik Sprey Ürünler İçin Tıklayınız.Nurdim Plastik Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak;

      Spreyler çeşit çeşit türlerde olabilir. En sevilen sprey türlerinden biri olan tetik sprey oldukça çok kullanılmaktadır. Tetik spreylerin en güzel yanı adından da anlaşılacağı üzere tetik mekanizmasıdır. Ayarlanan tetik mekanizması ile spreyini daha da işlevli bir şekilde kullanma şansına sahip olacaksınız.

 

      Tetik püskürtücü özellikle oda parfümü gibi geniş alanlara hızlı bir şekilde etki etmesini istediğiniz durumlarda kullanılır. Tetiğin gücünü arttırarak bir seferde daha fazla sıvı püskürtmesini ya da aynı şekilde gücünü azaltarak daha az sıvı püskürtmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Tetik Spreyi Kullanım Alanı

 

    Tetik Spreyler  Tetik spreyleri sadece oda parfümü gibi sıvılar için kullanılmaz. En çok kullanım alanlarından biri de temizlik malzemeleridir. Birçok temizlik malzemeleri tetik sprey seklinde tasarlanır. Özellikle cam gibi yüzeylerin temizlenmesinde tetik spreyler bilhassa kullanılmaktadır.

 Tetik spreyler ayrıca porselen yüzeylere sahip tuvalet ve mutfak tezgahları için de idealdir. Tetik spreylerin kullanım alanı söylemekle bitmez. Boş tetik sprey şişeleri alarak istediğiniz sıvıyı şişeye doldurabilirsiniz. Sonrasında istediğiniz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tetik sprey çeşitlerine nurdim.com sitesinde ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Parmak Sprey

Losyon Pompa