HİZMETLERİMİZ

-- --

Parmak Sprey

Parmak Sprey, Parmak Püskürtücü Ürünler İçin Tıklayınız.

 


Parmak Sprey Her Alanda Yardımcınız

 

Nurdim Plastik Sayesinde Parmak Spreylere Kolayca Ulaşım Sağlayın.

Parmak sprey, kullanım kolaylığı ve çeşitleri bakımından günlük hayatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz materyallerden birisidir. Gerek püskürtülen sıvı açısından, gerek kullanım açısından ekonomik olarak ta fayda sağlayabileceğiniz bu spreyleri Nurdim Plastik firmasından kolayca temin edebilirsiniz.

 

Ellerinizi sıvıya değdirmeden, yapmanız gereken işleri parmak spreyli şişeler sayesinde hızlı ve temiz bir şekilde halledebilirsiniz. Evinizi, arabanızı temizlerken de size büyük konfor sağlayacak bu spreylere hemen sahip olabilirsiniz.

Nurdim Plastik Parmak Sprey Çeşitleri

Farklı renk ve boyut seçenekleri ile size sunulmuş olan parmak sprey çeşitlerini hemen siteye göz atarak, isteğinize uygun olan modeli bulabilirsiniz. Şeffaf, siyah, beyaz, beyaz gümüş metal, şeffaf sarı metal gibi geniş renk seçenekleri ile kullanım amacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz.

 

Uygun şişeler ile birleştirerek kullanabileceğiniz ve hijyen açısından tercih sebebi olabilecek bu ürünleri evinizde, iş yerinizde bulundurabilir hatta uygun boyutlarda olanlarını çantanızda bile taşıyabilirsiniz.

 

Destek hattı ile aklınıza takılan soruların cevaplarını alabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Tetik Püskürtücü

Losyon Pompa