Blog

Anasayfa   -   Blog   -   Triger Sprey Başlık Toptan

Triger Sprey Başlık Toptan

17 Nisan 2020

Sitemizde bulunan parmak sprey, tetik sprey püskürtücü ve losyon pompaların tümü üreticiler tarafından uluslararası belgelendirilmiş tesislerde üretilmiştir.

Triger Sprey Başlık ToptanTarım ilaçları, ilaç sanayi, kuaför malzemeleri, temizlik kimyasalları (yağ - kir - pas çözücü) üretiminde kullanım alanı bulan tetik sprey püskürtücülerinin hammaddesi PP’ dir. Sprey püskürtücülü sulaklar ile evinizde bulunan, cam kenarlarını süslediğiniz bitkilerinize iyi bakım sunabilirsiniz. Sitemizde bulunan parmak spreytetik sprey püskürtücü ve losyon pompaların tümü üreticiler tarafından uluslararası belgelendirilmiş tesislerde üretilmiştir.

Ürünlerinizin ambalajında kullandığınız dispencer ve şişelerinizin tasarımlarında, tasarımınıza uyumlu olması ve görsel bütünlüğünüz açısından sprey tetiği ve sağ-sol kilit mekanizması plastik kısmı renkli üretilebilir. Sprey tetiğinin sıvıyı sprey ve buhar şeklinde püskürtebilmesi durumu vardır.Kullanım Amacınıza Göre Tetik Püskürtücü Özelliği Farklı OlacaktırTetik sprey püskürtücülerde, sıvı püskürtme yoğunluğu ve menzil ayarlanabilmektedir. Tetik sprey püskürtücüler, cam, düşük veya yüksek yoğunluklu plastik vb. maddeden yapılan hazne ağızlarına takılarak kullanılabilir.

Kullanıldıkları alana, sektöre göre, gereksinime göre püskürtme gücü değişmektedir. Örneğin; oda kokusu, ilaç sektörü, bahçe bakımı için kullanılacak tetik spreylerin püskürtme alanı daha geniş alanlara hitap edebilir şekilde olacaktır. Başka bir örnek vermek gerekirse, evinizde saksılardaki bitkilerin bakımı, çiçek sulanması, balkonlarınızda, teraslarınızda olan yapışmış kirleri, bahçe mobilyalarınızı temizlemek için kullanacağınız tetik püskürtücünün menzilinin düşük olması yeterlidir.

Evde eşyaların tozunu alırken, cam silerken de plastik tetik spreyli püskürtücü kullanmanız, iş veriminizi artıracaktır. Ayrıca tetik sprey püskürtücü tasarımlarımız ele rahatça oturan, ergonomik tasarımlardır. Tetik tutukluk yapmayacak şekilde üretilmiştir ancak bazı üretim hataları 10 000 000 'da bir denk gelebilir. 
Bu yazı 445 kere okundu.

Diğer Blog Yazıları

Parmak Spreyler Stoklarda

07 Temmuz 2020