TR / EN

Blog

Anasayfa   -   Blog   -   Tetik Sprey Nedir? Ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Tetik Sprey Nedir? Ve Kullanım Alanları Nelerdir?

08 Ağustos 2018

Tetik Sprey günümüzde çok fazla kullanılan bir üründür birçoğu kişi bunun farkında olmasa da aslında bu ürünleri gündelik hayatta hemen herkes kullanıyor.

Tetik Sprey Nedir? Ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Tetik Sprey günümüzde çok fazla kullanılan bir üründür birçoğu kişi bunun farkında olmasa da aslında bu ürünleri gündelik hayatta hemen herkes kullanıyor. Birçok sprey çeşidinin yanı sıra tetik sprey ürünleri özellikle temizlik kategorisinde karşımıza çıkmakta.

 

Tercih edilen sprey temizleyiciler, camsil ürünleri kısacası temizlik sektöründe A’dan Z’ye her ürün ile bizi karşılıyor. Bu sprey modelleri farklı renk ve ebatlarda olabilmektedir. Genellikle beyaz-mavi, beyaz kırmızı, şeffaf, siyah, gri gibi renklerde ve büyük, orta ya da küçük gibi seçenekler ile kullanıcıları karşılıyor.

 

Genellikle kimyasal içerik bulunan ürünler şişelerinde tercih edilen teknik spreyler, pek çok avantajı bulunması nedeniyle tercih ediliyor. En büyük avantajı ise uzun süreli ve ayarlanabilir 1 adet püskürtücü ucunun bulunması oluyor. Tercih edilen bu ürün plastik maddelerden üretilmekte olup dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. En çok solventler ve kimyasal ürünlerde tercih ediliyor olup firmaların oldukça tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir.

 

Nurdim güvencesiyle üretimi gerçekleşen bu tetik spreyler genel olarak standart boyutlarda üretilmektedir ancak eğer herhangi bir özel sipariş durumu olur ise istenilen boy ve ebatlarda hazırlanmaktadır. SGS ve FDA gibi çeşitli plastik sertifikalarına sahip olan bu ürünler insan sağlığı için hiçbir tehlike teşkil etmiyor. Üstelik üretilen tetik spreyler tüm şişeler ile uyum sağlar.Bu yazı 273 kere okundu.

Diğer Blog Yazıları

Parmak Spreyler Stoklarda

07 Temmuz 2020