Blog

Anasayfa   -   Blog   -   Sıvı Sabun Pompası Toptan

Sıvı Sabun Pompası Toptan

15 Nisan 2020

Losyon pompalar; kolonya, el dezenfektanı, saç köpüğü, vücut losyonu, sıvı sabun, bebek yağları, şampuan, kremli şampuan, saç kremi vb. kişisel kullanım amaçlı kozmetik sektöründe ve ilaç sektöründe kullanım alanı bulunur.

Losyon Pompalar Kullanıcının İstediği Dozda Püskürtme Yaptığı İçin Tercih SebebidirLosyon pompalar; kolonya, el dezenfektanı, saç köpüğü, vücut losyonu, sıvı sabun, bebek yağları, şampuan, kremli şampuan, saç kremi vb. kişisel kullanım amaçlı kozmetik sektöründe ve ilaç sektöründe kullanım alanı bulunur. Losyon pompalar çokça kozmetik sanayiinde olan müşterilerimiz için ithal ediyoruz ve yakın bir gelecekte losyon pompa üretimine Nurdim Plastik olarak başlayacağımızı bildirmek isteriz; ancak veterinerlik hizmeti veren firmalar ile ilaç sanayii ve tarım sanayiinde de kullanım alanı bulmaktadır. Sıvı Sabun Pompası Toptan satışımız mevcuttur, bunun için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

El yıkama aparatlarında kullanıldığında, kullanıcının istediği kadar doz miktarında sabun veya köpüğü eline sıkmasıyla ekonomik kullanımı söz konusudur. Saç kremi gibi yüksek yoğunluklu kozmetiklerin sıvı kaybı olmadan dökülmesi losyon pompalar sayesinde oldukça kolaydır. Ortalama püskürtme dozu (atım miktarı) 1,5-2 cc’dir.

 Müşteri Beklentilerini Karşılayabilmek İçin Geniş Ürün Gamımız Bulunmaktadır.İnternet sitemizde siyah-sarı metal, siyah, gri, şeffaf, beyaz, siyah -gümüş metal renkleri vardır. Şişenizle uyumlu olabilecek çok fazla çeşitliliğe sahip losyon pompa çeşidimiz mevcuttur. Korozyona dayanımlı olan, renk bozulması olmayan pompalar, PP hammaddeden ISO22716 (GMP) belgesini almış tesislerde üretilmiştir.GMP belgesi bazı üretim, hijyen, temizlik şartlarını sağlamış firmalara verilmektedir. GMP belgeli tesislerde üretim hatları, depolar, üretimi ve depolamayı yapan personelin temiz ve hijyen olmasına dikkat edilir. GMP belgeli tesislerde kullanılan hammaddelerin kontaminasyon olmayacak şekilde depolanması öngörülmüştür.  Depo ve üretim hatlarında hijyen kurallarına harfiyen uyulur ve sık sık denetlenir. Giriş, in-proses, final kontrolleri (son kontrol) etkin olarak yapılır ve yapılan kontroller de kayıt altına alınır. Pompalar düz/damarlı kapatma tarzı, sağ-sol kilitleme mekanizması özelliklerine sahiptir.
Bu yazı 1133 kere okundu.

Diğer Blog Yazıları

Parmak Spreyler Stoklarda

07 Temmuz 2020